handyortung kostenlos bei diebstahl espionnage portable application programas para rastrear virus read text messages bluetooth rastrear celular roubado pelo numero do celular
Menu

Už som registrovaný!

Fakturačné údaje
Slovakia
Fakturačné údaje
Dodacia adresa
Iba v prípade že sa dodacia a fakturačná adresa líšia,
kliknite na »Pridať adresu« tlačidlo pod
Pridať adresu
Meno Kód tovaru Cena Množstvo / Aktualizovať DPH Zľava Celkom
 
Výsledná cena
Nie je vybraný žiaden spôsob dopravy.
Upravit spôsob dopravy
 
Celkom:
0,00 €
0,00 €
Poznámky a špeciálne požiadavky

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky pre predaj konečnému spotrebiteľovi

Úvodné ustanovenia

Používaním našej web stránky a využívaním nášho e-shopu súhlasíte s nižšie uvedenými obchodnými podmienkami, preto si ich prosím pozorne prečítajte. Tieto obchodné podmienky platia pre predaj konečnému spotrebiteľovi (ďalej aj ako "Vy", "Zákazník" alebo "Kupujúci") a jeho prípadné ďalšie aktualizácie budú zverejnené na tomto mieste.

Prevádzkovateľom web stránky a eshopu je:
Kyoyu, s.r.o,
Lehota 540, 951 36
(ďalej aj ako "My" alebo "RAWERY")

Objednávka

Naše produkty si môžete objednať prostredníctvom eshopu, kde je potrebné vyplniť všetky povinné polia podľa objednávkového formulára.
Po obdržaní objednávky cez eshop Vám zašleme potvrdzujúci e mail.
Objednávky prijímame minimálne 2 pracovné dni vopred.
Uvedené fotografie sú ilustračné, dekorácie a zdobenie sa môžu líšiť podľa dostupnosti surovín, fantázie a individuálnej dohody.

Produkty RAWERY sú určené na priamu spotrebu. Koláčiky skladujte v chladničke, pri telote do 8°C. Trvanlivosť produktu sú 4dni.

RAWERY má právo zrušiť objednávku v prípade, keď z prevádzkových dôvodov nie je možné zabezpečiť objednaný tovar. O tejto skutočnosti Vás budeme včas informovať a navrhneme Vám náhradné riešenie. Objednávku máme právo zrušiť aj v prípade, ak sa s Vami nevieme skontaktovať (chybne uvedené alebo neuvedené kontaktné údaje, opakovaná nedostupnosť).

Dodacie a platobné podmienky

Objednané produkty je možné dodať nasledovne:

  • osobný odber na prevádzke KOISUSHI, Kupecká 6, Nitra každý deň (okrem nedele) v časoch od 11:30 – 22.00
  • donáškou v rámci Nitry – zadarmo
  • donáškou v oblasti do 30km od Nitry – za účtovaný poplatok 1€/10km /ráta sa cesta tam aj späť)
  • individuálne – po obojstrannej dohode

Platbu je možné zrealizovať v hotovosti, na účet, pri osobnom odbere akceptujeme aj platbu platobnou kartou.

Reklamácie

Ak z nejakého dôvodu nebudete spokojní s dodaným produktom, máte právo ho reklamovať.
Reklamácie prijímame nasledovným spôsobom:

  • zaslaním e mailu na mey@rawery.sk, alebo telefonickým kontaktom na 0907183188

Pre uplatnenie reklamácie je potrebné, aby ste dodržali uskladnenie našich produktov pri teplote max. do 8°C. Pre reklamáciu kvality a druhu objednaného produktu je potrebné, aby ste zachovali aspoň 75% jeho pôvodného objemu produktu. V prípade špecifickej reklamácie je možné pri reklamácii akceptovať aj menej ako 75% objemu z tovaru.

V prípade oprávnenej reklamácie Vám produkt vymeníme, vrátime peniaze alebo sa dohodneme na inej forme kompenzácie.

Spôsob vrátenia tovaru

  • osobne na prevádzke – KOISUSHI, Kupecká 6, Nitra

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

  • v hotovosti na prevádzke, na účet

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje poskytnuté v rámci objednávky sú zhromažďované, spracovávané a uchovávané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej ako "ZOOÚ").

K poskytovaniu osobných údajov dochádza pri objednávke prostredníctvom nášho e-shopu a to v rozsahu údajov uvádzaných vo formulári objednávky.

Odoslaním objednávky nám dávate v súlade so zák. č. 122/2013 Z.z. súhlas so spracovaním, zhromažďovaním a uchovávaním Vašich osobných údajov pre účely vybavenia objednávok a súvisiacej komunikácie s Vami, ale aj po úspešnom vybavení objednávky pre účely plnenia záväzkov z týchto všeobecných obchodných podmienok a vedenie príslušnej evidencie (napr. pri vybavovaní reklamácií, vedení účtovníctva a pod.), a to až do doby Vášho písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmto spracovaním.

Osobné údaje sú spracované v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, telefón, e-mail, predmet nákupu (tovar/y), suma nákupu. Ako náš zákazník máte právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov a zasielaním obchodných informácií je udelený na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek zdarma odvolať výslovným a určitým prejavom v písomnej forme adresovanej predávajúcemu, a to poštou, telefonicky alebo elektronicky na e-mail mey@rawery.sk.

Záverečné informácie

Tieto všeobecné obchodné podmienky sa riadia právnymi predpismi platnými v Slovenskej republike a nadobúdajú účinnosť dátumom zverejnenia na našej web stránke.

V Nitre, dňa 1.apríla 2016