handyortung kostenlos bei diebstahl espionnage portable application programas para rastrear virus read text messages bluetooth rastrear celular roubado pelo numero do celular
Menu

Kto sme

Rawery je projekt, ktorý vznikol úplnou náhodou, keď môj manžel kreoval svoj úplne iný projekt - donášku sushi a japonskú reštauráciu TATAMI. Vtedy sme zaradili raw dezerty do menu reštaurácie ako zvláštnosť, ktorú ešte málokto poznal. V roku 2011 bolo povedomie o nepečených zdravých koláčikov bez lepku a laktózy veľmi malé :) Začali sme experimentovať s koláčikmi, vymýšľať nové chute, veľmi nás to bavilo, pretože sme mali možnosť spájať chute v kombináciách, ktoré sme si predtým nevedeli ani predstaviť. V tých časoch vznikli naše najväčšie koláčikové experimenty – za všetky spomeniem napríklad raw dezert z čerstvého mladého hrášku, ktorý si odvtedy každú jar radi zopakujeme. Ochutnali by ste? Stačí mi napísať :)

Naše nadšenie bolo veľké a láska s ktorou sme dezerty vyrábali sa pretavili do toho, že ľudia si začali tieto pochúťky pýtať viac a viac, žiadali si ich do vlastných kaviarní, domov, do práce.. A tak vzniklo RAWERY – už ako samostatná dezertná frakcia, ktorá dnes dodáva dezerty do viac ako 20 kaviarní v rôznych slovenských mestách a ktorá bola pri mnohých vašich oslavách, svadbách, či firemných cateringoch.

Dnes môžem povedať, že mi prešlo rukami niekoľko tisíc raw koláčikov a som na to hrdá. Teším sa, že som mohla byť so svojimi dezertami súčasťou vašich osláv, narodením, že si ich objednávate na svadby.. Je to pre mňa česť a často aj výzva :D

Stálou súčasťou mojej práce je aj dodávka dezertov do kaviarní a reštaurácii. Postupne sme sa z domovskej Nitry presunuli aj na dodávanie raw dezertov do okolitých miest, hlavne Zvolena, Banskej Bystrice, Bratislavy. Dnes už vieme zabezpečiť aj dodávku dezertov do vzdialenejších miest ako je Prešov, či Košice. Radi sa tiež zúčastňujeme trhov, akcií, rôznych zaujímavých eventov, budem rada, ak ma pozvete :)

Ďakujem za vaše ohlasy a verím, že vám budú moje zdravé dezerty stále chutiť.

Kontakt a objednávky

MEY
0907183188
mey (zavinač) rawery.sk
Štefániková 22, Nitra